ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Nátěr dřevěného obložení rodinného domku

Jsme nejen malíři, ale také natěrači. Natíráme vše od zábradlí, přes betonové stěny po dřevěné konstrukce. V Soběslavi jsme za pár dní natřeli venkovní dřevěné obložení rodinného domu. Slunci, dešti i mrazu teď odolá dalších pět let.

Základ čistá práce

nchach-22Zakládáme si na čisté práci, a tak jsme nejprve přikryli chodník kolem domu a všechna okna. Dřevěné obložení o rozloze 200 m2 jsme šest hodin brousili vibrační bruskou.

Ale není nad klasiku, a tak nám byl vhod i drátěný kartáč, který jsme použili na hůře dostupná místa. Pečlivě jsme vše očistili a na řadu přišla impregnace.

Celý článek

Nátěr dřevěných oken na historické budově v centru Českých Budějovic

Jako natěrači máme letité zkušenosti, v poslední době např. s dřevěnými trojdílnými okny na historické budově. Nový nátěr vydrží minimálně deset let, je odolný vůči povětrnostním vlivům, houbám i řasám.

Osmdesát dřevěných oken

nenatrene-00Přes osmdesát dřevěných oken od suterénu po třetí patro potřebovalo nový nátěr jako sůl. Vysoká trojdílná okna historické budovy patří bance ČSOB, a. s., kterou najdete v Českých Budějovicích na začátku Riegerovy ulice u Mariánského náměstí. Okna jsou v kancelářích, kde je spousta elektroniky, vše jsme proto pečlivě přikryli. Přes koberec jsme dali vlnitý papír, pak jsme igelitem a papírovou páskou zabalili počítače, tiskárny a další vybavení.

Celý článek