ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Nátěry střech

Nátěry střech děláme tak často, že není druh střechy, který bychom za dvacet let našich zkušeností nenatřeli. Máme v malíčku nátěry střech plochých, sedlových i atypických. V referencích Malířství Petr Škoda najdete nátěry střech rodinných domů, škol, autosalónů, obchodů, sportovních budov, ale také budov průmyslových, komerčních i společenských.

phoca thumb l ns-01phoca thumb l ns-09

Celý článek

Nátěr plechové střechy

nater-05Zrezivělou střechu plechové haly jsme doslova zachránili. Střechu o rozloze cca 1 340 m2 nám majitel předal prorezlou a dlouho neošetřovanou. Za měsíc a půl byla jako nová.

Kovářova kobyla chodí bosa, a tak i majitel pokrývačství zapomněl na ošetřování střechy své skladové haly. Když nás oslovil, byla už střecha ve velmi špatném stavu. Nejvíc času proto zabraly přípravné práce, které trvaly přibližně měsíc.

Střecha o ploše 1340 m2

Střechu o ploše 1 340 m2 jsme museli nejprve obrousit úhlovou bruskou, příp. vibrační bruskou, brusným kotoučem a hůře dostupná místa i drátěným kartáčem a brusným papírem. Vše jsme pečlivě zametli i oprášili a zrezivělá místa natřeli odrezovačem (kyselinou fosforečnou).

Celý článek