ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Malířství Škoda Petr, s.r.o. - napsali o nás

Děláme práci, která nás baví a deláme ji srdcem

Naše spolecnost Petr Škoda s.r.o. nabízí malířské a natěračské práce pro soukromé i firemní zákazníky v rozumné cenové hladině. Společnost realizuje zakázky po celých jižních Čechách, v případě potřeby v rámci celé České republiky.

manp-14„Barvy nás baví. Dokážou změnit interiér i vnější vzhled budovy k nepoznání. Mohou stavbu posunout k dokonalosti, ale i naopak. Proto potřebujeme dobre poznat zákazníkovu představu a jeho prání. Po více než dvaceti letech praxe klademe maximální duraz na sladění barev s atmosférou okolního prostředí, duchem interiéru, použitými doplňky, nábytkem či podlahou. Je duležité najít vzájemnou shodu mezi představou a řešením, aby zákazník byl s prací spokojen. Zakládáme si tudíž na dobré komunikaci, která je pro spokojenost obou stran klíčová,“ říká Petr Škoda. Chceme nabídnout maximální komfort jak soukromým osobám, tak i firemní klientele, proto máme k dispozici dvě varianty webových stránek; zvlášt pro soukromé osoby, zvlášt pro firemní zákazníky. Myslíme na všechny a jsme tu hlavne pro ně.

Soukromí zákazníci najdou všechny duležité informace o naší práci na stránkách www.malirstvi-skoda.cz . Zde je možné shlédnout konkrétní ukázky naší práce, v sekci 3D virtuální prohlídka si potom zákazník muže vytvořit jasnější představu o požadovaném barevném provedení malby. Barevné poradenství je náš koníček.

Celý článek