ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Nátěry střech

Nátěry střech děláme tak často, že není druh střechy, který bychom za dvacet let našich zkušeností nenatřeli. Máme v malíčku nátěry střech plochých, sedlových i atypických. V referencích Malířství Petr Škoda najdete nátěry střech rodinných domů, škol, autosalónů, obchodů, sportovních budov, ale také budov průmyslových, komerčních i společenských.

phoca thumb l ns-01phoca thumb l ns-09

 

Natíráme plechové střechy, dřevěné i střechy s asfaltovou lepenkou IPA. Střechu podle druhu materiálu nejdříve zbrousíme drátěným kartáčem, brusným papírem a úhlovou bruskou s drátěným kotoučem. Celou plochu natřeme proti korozi a zvlášť zrezivělá místa ošetříme kyselinou fosforečnou (odrezovačem). Pak už můžeme nanést základní a posléze druhý nátěr. Při nátěru střechy nezapomínáme ani na klempířské prvky.

phoca thumb l ns-16phoca thumb l ns-19

Aby střechy odolávaly povětrnostním vlivům, používáme výhradně certifikované materiály s dlouhou životností. Nátěry velkých ploch nám usnadňuje vysokotlaká stříkací technika Airless. Nátěr střechy je díky jejímu použití až desetkrát rychlejší a spotřeba materiálu nižší. Stříkací zařízení využíváme také v hůře dostupných místech. Pro práci ve výškách jsme dále vybavení výsuvným žebříkem, dvanáctimetrovým pojízdným lešením a plošinou.