ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Malířství Škoda Petr, s.r.o. - napsali o nás

Děláme práci, která nás baví a deláme ji srdcem

Naše spolecnost Petr Škoda s.r.o. nabízí malířské a natěračské práce pro soukromé i firemní zákazníky v rozumné cenové hladině. Společnost realizuje zakázky po celých jižních Čechách, v případě potřeby v rámci celé České republiky.

manp-14„Barvy nás baví. Dokážou změnit interiér i vnější vzhled budovy k nepoznání. Mohou stavbu posunout k dokonalosti, ale i naopak. Proto potřebujeme dobre poznat zákazníkovu představu a jeho prání. Po více než dvaceti letech praxe klademe maximální duraz na sladění barev s atmosférou okolního prostředí, duchem interiéru, použitými doplňky, nábytkem či podlahou. Je duležité najít vzájemnou shodu mezi představou a řešením, aby zákazník byl s prací spokojen. Zakládáme si tudíž na dobré komunikaci, která je pro spokojenost obou stran klíčová,“ říká Petr Škoda. Chceme nabídnout maximální komfort jak soukromým osobám, tak i firemní klientele, proto máme k dispozici dvě varianty webových stránek; zvlášt pro soukromé osoby, zvlášt pro firemní zákazníky. Myslíme na všechny a jsme tu hlavne pro ně.

Soukromí zákazníci najdou všechny duležité informace o naší práci na stránkách www.malirstvi-skoda.cz . Zde je možné shlédnout konkrétní ukázky naší práce, v sekci 3D virtuální prohlídka si potom zákazník muže vytvořit jasnější představu o požadovaném barevném provedení malby. Barevné poradenství je náš koníček.

manp-66Provádíme také nátěry chat, chalup, ruzné nátěry dřevených pohledu i štítu. Nabízíme malbu a nátery schodišť. Na malování a nátěry schodišť používáme výhradně vyzkoušené a certifikované materiály. Pro výmalbu schodiště používáme buď středně kvalitní (bělost 85%), nebo více kvalitní (bělost 94%) materiál. Na nátěr olejového sokle používáme vnitřní omyvatelnou malířskou barvu, vyrobenou na základě vodní disperze moderních polymerních pojiv. Barva je určena k dekorativní ochraně stěn a jiných povrchů v obytných a firemních objektech, školách, školkách, hotelech , v nemocnicích, v domovech duchodců. Barva nezapáchá a je zdravotně nezávadná. Barvy na nátěr olejového sokle lze namíchat podle různých vzorníků, což poskytuje velkou škálu odstínu.

Pro předsedy a členy bytových družstev jsme připravili spot o proměně schodiště pred naším malováním, až po konečný výsledek naší práce po skončení malování. Tento spot je možné shlédnout na našich stránkách. Jsme schopni kvalitně provést také náter fasády panelových či rodinných domů i vil, nátěry střech různých staveb i přístaveb.

manp-72Pro firemní zákazníky jsou urceny webové stránky www.skoda-malirstvi.cz. Nabízíme nátery fasád, podlah, střech, krovu, protipožární nátěry, nátěry konstrukcí – natíráme všechny druhy konstrukcí - jak dřevěné (nátery dřeveného obložení na Vědecké knihovne v Českých Budejovicích - Na Sadech), tak i třeba nátěr konstrukce na autosalonu. Zabýváme se také malováním průmyslových objektů, které vychází z mnoha let nasbíraných zkušeností. Materiály, které používáme na malování průmyslových objektů jsou určeny pro úpravy a malířské nátery stavebních podkladů v interiérech a splňují základní požadavky podle nařízení vlády c. 163/2002 Sb. konkretizované v podnikových normách a Schválení SZÚ Praha a ZÚ Brno.

Na stránkách pro firemní zákazníky mají zájemci možnost najít a shlédnout dva spoty o průběhu naší práce. První spot dokumentuje nátěr stropní konstrukce na autosalonu Hyundai. Druhý spot přináší reportáž z náteru a nástřiku střechy. Mužete v něm vidět celkovou realizaci jednotlivých zakázek i detaily jejich zpracování.

Námi realizované zakázky jsou například: malování haly pro DURA AUTOMOTIVE CZ, malování slévárny pro BRABANT ALUCAST CZECH SITE Strakonice (tady nebyla slévárna malována 40 let), malování haly pro CSAD JIHOTRANS Ceské Budejovice.

K práci pro firemní klientelu máme k dispozici dvanáct metrů vysoké pojízdné lešení, které mužeme použít na nátěry fasád továren, na komerční budovy apod. Pro malování průmyslových objektů, na nátěry konstrukcí a také na nátěry střech máme k dispozici stříkací zařízení Airless. V případe potřeby si můžeme zapujčit pojízdnou plošinu na težko dostupná místa.

manp-83Jsme moderní společnost, která má svoji vizi a nebojí se investovat do nového vybavení, protože si uvedomujeme, že perfektní vybavení a dobře zvolený, kvalitní materiál je zárukou precizní práce. Naší prioritou je spokojený zákazník, který má vždy duvod se k nám vrátit. Pro zimní sezónu připravujeme řadu výhodných akčních nabídek, díky kterým mohou naši zákazníci barevně vyladit svuj dům či byt. Doporučil bych proto návštevu našich webových stránek – www.malirstviskoda. cz, kde se mohou seznámit s typy barev a styly malování a inspirovat se. Nabízíme bezplatné konzultace, návrhy rešení a predbežnou kalkulaci práce. Další informace o naší práci a zakázkách mužete najít na blogu www.malirstvicb.cz.