ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vybavení společnosti

Pracujeme ve výškách, v hůře dostupných místech, na velkých plochách i v chladnějších podmínkách. Zakládáme si na kvalitní a čisté práci. Jako profesionálové v oborech malířství a natěračství používáme profi nářadí, ale také tradiční osvědčené vybavení.

Vysokotlaká stříkací technika Airless

strikacka-01Elektrické stříkací zařízení Airless šetří čas i materiál. Nástřik barvy s Airless  je za tlaku až několika stovek atmosfér, díky tomu nanášíme barvu až 10x rychleji. Používáme ho při nátěru velkých ploch, které jsou pak naprosto hladké, bez bublin a jiných nerovností.

Vlastníme tři stříkací zařízení Airless, která používáme na malování průmyslových objektů, protipožární nátěry, nátěry konstrukcí, fasád, střech apod.

Vibrační a úhlové brusky

Vibrační brusky používáme při natírání dřevěných ploch. Ještě před samotným nátěrem upravíme vibrační bruskou trámy, podhledy, štíty, podlahy, různé dřevěné konstrukce aj. Pro renovaci kovových střech a jiných konstrukcí máme úhlovou brusku s drátěným kotoučem, která veškeré plochy dokonale zbaví rzi a dalších nerovností. 

Pojízdné lešení

Práce ve výškách se nebojíme a navíc jsme na ni vybavení. Máme výsuvné žebříky a pojízdnou pracovní věž o výšce 12 metrů. Je ideální na malování schodišť, dílen, průjezdů i obchodních domů. Natíráme také fasády, podhledy, krovy, střechy, výlohy i dřevěné chaty.

Horkovzdušné topidlo

horkovzdusne-zarizeniNemůžete vytopit novostavbu, zahradní chatu, průmyslovou halu nebo opravené kanceláře a přesto je potřebujete vymalovat? Nevadí, i s tím si poradíme. Jsme schopní malovat jakékoliv vnitřní prostory za chladnějšího počasí i bez možnosti přitápění. Stačí nám elektrický proud. Vlastníme horkovzdušné vytápěcí zařízení, které rychle a za nízké náklady vytopí prostory na požadovanou teplotu. Díky tomu zaručujeme dokonalé zasychání barvy i v běžně nevytápěných interiérech.

Průmyslový vysavač

vysavacProfesionální vysavač Makita je nedílnou součástí našeho vybavení. Každou konstrukci, plochu i hůře dostupná místa musíme nejprve důkladně očistit. V tom nám pomáhá průmyslový vysavač. Vysává i ty nejmenší prachové částice, které by mohly jakkoliv znehodnotit nový nátěr. Samozřejmostí je závěrečný úklid. S profesionálním vysavačem Makita po sobě uklidíme a uvedeme vše do původního stavu.