ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Nátěry konstrukcí

nater-konstrukce-06Ocelová konstrukce o ploše 1000 m2 byla v novém kabátě za necelé dva týdny. Konstrukci jsme pečlivě očistili, natřeli i nastříkali. Takto provedený nátěr vydrží až 12 let.

Autosalon Hyundai

Oslovil nás autosalon Hyundai se sídlem na Husově třídě v Českých Budějovicích, poptával vymalování interiéru a natření stropní konstrukce. Nejprve jsme přikryli stěny a podlahy, aby byla naše práce co nejčistší.

Celou plochu konstrukce jsme oprášili a zbavili dalších nečistot. Přípravné práce sice trvaly několik dní, ale jsou základem pro kvalitní nátěr, kterému tím prodlužujeme životnost.

nater-konstrukce-07Ocelovou konstrukci jsme obrousili brusným papírem i škrabkou a celou plochu znovu pečlivě oprášili. Pak už mohl následovat samotný nátěr a nástřik konstrukce.

Autosalonu Hyundai jsme nabídli kvalitní barvu, se kterou máme zkušenosti - syntetickou antikorozní barvu zn. Chemolak typu Vagona. Samozřejmostí je výběr barvy dle vzorníku.

Tento typ syntetické barvy je přímo určen na ocelové konstrukce, je základní a vrchní barvou v jednom. Barva se může nanášet štětcem či stříkáním až do +5C. Výsledný nátěr perfektně kryje, je přilnavý a má hladký polomatný vzhled.

Konstrukce budovy

Část konstrukce (záhyby apod.) jsme natřeli štětcem, většinu ocelové konstrukce jsme nastříkali. Zde jsme využili vybavení naší společnosti – lešení a stříkací zařízení Airless, které ušetří čas i spotřebovaný materiál. Během aplikace jsme se pohybovali ve výšce 5 – 8 m, na celou konstrukci jsme při dvou vrstvách  spotřebovali cca 140 kg barvy.

nater-konstrukce-03nater-konstrukce-04nater-konstrukce-05

Veškeré práce od prvotního očištění, přes zbroušení, nátěr/nástřik až po následný úklid nám trvaly necelé dva týdny. Takto provedený nátěr vydrží 10 – 12 let.