ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Nátěry fasád od chat po průmyslové objekty

phoca thumb l nf-06nátěry fasád máme dvacetileté zkušenosti. Natíráme a renovujeme fasády historických budov, památek, panelových domů, nemocnic, benzinových pump, obchodních domů, tělocvičen, průmyslových hal i novostaveb. Natíráme fasády tak, abyste se o ně nemuseli několik dalších let starat.

Používáme tři druhy fasádních barev. I. Akrylátová odolává povětrnostním vlivům i otěru. Výtečně kryje zaoblené i ostré hrany, je ekologická a téměř bez zápachu. II. Silikonová fasádní barva má nespornou výhodu v propustnosti vodních par, navíc velmi dobře odpuzuje vodu, proto její povrch zůstává dlouho čistý a vápenně matný. III. Výhodou silikátové barvy je vysoká propustnost vodních par, používáme ji na staré nátěry z minerálních a silikátových barev i nenatřené omítky.

Nejdůležitější je osobní schůzka se zákazníkem. Podle konkrétní stavby a typu stávající fasády nabídneme tu nejlepší variantu, zdarma zpracujeme cenovou kalkulaci a poradíme s výběrem barvy tak, aby ladila s budovou i jejím okolím. Máme desítky nejrůznějších odstínů, které mícháme podle vzorníků značek CAPAROL, JUB, NCS, PRIMALEX aj. Používáme kvalitní certifikované nátěrové barvy, které splňují všechny potřebné normy.

phoca thumb l nf-12phoca thumb l nf-21phoca thumb l nf-31

Po schválení cenové nabídky připravíme smlouvu o provedení díla s konkrétním termínem realizace. Na dodržení termínu si zakládáme, stejně jako na kvalitní a čisté práci. Před samotnou realizací pečlivě přikryjeme okna, klempířské prvky, podlahy apod. Zvládáme drobné zednické i klempířské práce, opravíme štuky, spáry i opadané části. Před samotným nátěrem fasádu očistíme vysokotlakým zařízením WAP.

phoca thumb l nf-38Na nátěry fasád používáme tradiční vybavení jako jsou štětce a válečky, ale také moderní stříkací zařízení Airless. Je vhodné na větší plochy, kde ušetříme materiál i čas. Stříkací metoda je ideální na průmyslové objekty, obchodní i rodinné domy apod. Na práci ve výškách jsme vybavení pojízdnou dvanáctimetrovou věží a horolezeckou výstrojí.