ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Malování průmyslových objektů

Specializuje se na malování průmyslových objektů. Nezáleží na tom, zda máte na stěnách skvrny po zatékání, od nikotinu nebo mastnou zeď od sazí či výfukových plynů, my si s tím poradíme. Používáme kvalitní barvy s vysokou krycí schopností. Stejně důležitá jako kvalita barvy je také samotná příprava.

phoca thumb l mpo-53phoca thumb l mpo-49

Vybavení haly proto nejprve řádně zakryjeme od podlah přes regály po stroje a další nářadí. Důležité je prvotní očištění stěn a stropů od hrubých nečistot i mastnoty. A tak se nám v rukou vystřídají klasické smetáky, průmyslový vysavač Makita nebo vysokotlaké zařízení Airless, které očistí i nemožné.

Více než 20 let praxe

Za více než dvacet let praxe máme v ruce také drobnou zedničinu, díky tomu stěny nebo stropy sami vyspravíme. Jako první naneseme penetrační nátěr, který povrch důkladně odmastí a podklad zpevní. Po jeho zaschnutí je čas na první nátěr. Používáme kvalitní materiály splňující požadavky dle nařízení vlády č. 163/2002 Sb. konkretizované v podnikových normách a schválené Státním zdravotním ústavem.

phoca thumb l mpo-44phoca thumb l mpo-42

Pokud se stane, že se po prvním nátěru znovu na malbě objeví mapy a skvrny, izolujeme je vodou ředitelnou izolační barvou Jupol Block. Tato barva má vysokou kryvost, ale zároveň velmi dobrou paropropustnost. Majitelé průmyslových hal oceňují také omyvatelnost a odolnost proti oděru. Můžeme ji nanášet přímo na štukové omítky, beton, sádrokarton i dřevotřískové či vláknocementové desky.

phoca thumb l mpo-19phoca thumb l mpo-23

Po zaschnutí barvy na blokování skvrn naneseme druhý nátěr. Pak už nás čeká jen závěrečný úklid, při kterém vše uvedeme do původního stavu. Tady je nám pravou rukou průmyslový vysavač Makita, který se díky speciálním násadám dostane i do hůře přístupných míst. Halu předáváme zákazníkovi čistou a s nátěrem, který vydrží několik dalších let.