ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Malířství a natěračství Petr Škoda

Barvám se věnujeme každý den už přes dvacet let. Malujeme jednotlivé místnosti, celé byty, společné prostory panelových domů, obchody, nemocnice, kanceláře, hotely, školy i průmyslové objekty od hal, přes sklady, dílny či slévárny. Pracujeme pečlivě, čistě a s kvalitními materiály. Není zakázka, kterou bychom nezvládli. Každou individuálně posoudíme a navrhneme řešení tak, aby odpovídalo zákazníkovu vkusu i rozpočtu.

manps-00Barvami dokážeme místnost prosvětlit, zmenšit, rozšířit nebo zúžit. Poradíme vám s kombinací barev i moderním pojetím. Víme, jak citlivě obnovit původní barvy historických budov. Namícháme vám jakýkoliv odstín podle vzorníků značek CAPAROL, PRIMALEX, TELURIA, DULUX, JUB, HET, BONDEX, COLORLAK, BALAKOM, ETERNAL, TEBAS či ADLER.

Není barva jako barva, každá má jiné vlastnosti a každá stěna potřebuje něco jiného. Ani tady vás nenecháme na holičkách. Doporučíme vám barvu na starší domy, novostavby, do vlhkého prostředí, na mechanicky zatěžované plochy, do skladů potravin i dětských pokojíčků.

manps-01manps-02

Můžete mít sebelepší barvu, ale s nevhodným nářadím zázraky nedokážete. Proto neustále investujeme do vybavení. Pracujeme se třemi stříkacími zařízeními Airless, které nanášení barvy na velké plochy zrychlí a ušetří materiál. Nedáme dopustit ani na tradiční malířskou štětku a váleček. Práci ve výškách zvládáme pomocí pojízdného lešení, výškového žebříku i klasických štaflí. Na barvy, tmely i lepidla máme profesionální míchadlo. Nezapomínáme na čistou práci, vše si po sobě uklidíme průmyslovým vysavačem Makita.